top of page
otopark

Kurumsal

Alanında uzman ve profesyonel kadromuz ile sigorta sektörünün tüm branşlarında faaliyet gösteren kurumsal kimliğe sahip danışmanlık firmasıyız. Sigorta sektörünün tüm alanlarında şeffaflık ve güven telkin eden ve bu ilkeleri ile aydınlattığı yolda emin adımlarla yürümekteyiz. Herhangi bir sebeple mağduriyet yaşamış insanların mağduriyetini, bilgimiz ve tecrübemiz ile ,en kısa ve sağlıklı bir şekilde sonuçlandırarak mutlu ve güven duyan insanlar için çalışmaktayız. Yenilenmek ve gelişmek bizim için yaşam tarzıdır.

Misyonumuz

Rota Hasar ve Danışmanlık olarak karşılıklı güven, dürüst ve saygı ile danışanlarımızın mağduriyetini en kısa zamanda sonuca ulaştırmak, danışanımıza karşılaştığı sorunlar ile ilgili en uygun koşulları oluşturacağımızı ve en kısa zamanda sonuca gideceğimizin güvencesini vermek ve yaptığımız ve yapamadığımız her türlü işlemleri danışanlarımız ile paylaşma konusunda açık, şeffaf ve dürüst bir iletişim sağlayarak bu sürecin her anında ve her zaman yanınızdayız.

Vizyonumuz

Şirket prensiplerimiz gereği danışanlarımız ile beraber, gelişim ve değişime açık ve değişimler karşısında en kısa çözüm önerisi sağlayarak, karşılaştığınız sorunların çözümü ile sektöre yenilik getirmek amacımız temel görevlerimizdendir.

v.jpg
bottom of page